ביטוח ישיר רכב

חברת ביטוח ישיר רכב היא חברת הביטוח הראשונה בקטגוריית הביטוח הישיר. כל מי ששומע רדיו בכל התדרים כמעט, יזכור בוודאי את המשפט החוזר על עצמו בג'ינגל של החברה "הקש על החמש ביטוח ישיר". שלוש פעמים חמש בטלפון אחרי הקשת כוכבית תוביל אותך לנציגת שירות שתוכל לבצע לך את כל סוגי הביטוח באמצעות הטלפון וכרטיס האשראי. מדובר בביטוח חובה, ביטוח מקיף, ביטוח צד ג', ביטוח אופנוע ועוד.

חברת ביטוח ישיר רכב היא החברה הראשונה או אם תרצו הסנונית שבישרה על בואן של עוד מספר חברות המתמחות בתחום של ביטוח ישיר שמבטיח לנו כי הדילוג על סוכן הביטוח חוסך לנו כסף רב בדמי התיווך בין סוכנות ביטוח לבין החברה ובכך הם יכולים להעניק למבוטח פוליסות משובחות בתשלומי פרמיה נמוכים יותר. חברת ביטוח ישיר רכב החלה את דרכה בישראל בשנת 94'. כיום מחזיקה החברה קצת יותר מעשרה אחוזים משוק ביטוחי הרכב בישראל, כולל חברות הביטוח המסורתיות.

חברת ביטוח ישיר עוסקת בכל תחומי הביטוח החל מביטוח דירה, ביטוח בריאות, ביטוח נסיעות, ביטוח משכנתא, מטען ועד ביטוח רכב לסוגיו.
כל סוגי הביטוח כולל ביטוח חובה לרכב ניתן לרכוש דרך הטלפון עם נציגי החברה ובאמצעות כרטיס אשראי של המבוטח. חברת ביטוח ישיר רכב מאפשרת לכם את השירות גם דרך האינטרנט אפילו ביתר קלות. חברת ביטוח ישיר היא גם חברת אשראי ומאפשרת מימון  (מימון ישיר) לרכישת רכב ועוד.
בין שירותי ביטוח ישיר רכב מציעה החברה:

ביטוח מקיף לרכב
הביטוח מכסה את כל נזקי הרכוש הנגרמים לרכב עקב תאונה, שריפה או גניבה. כמו כן מכסה הביטוח גם פגיעה בצד שלישי. חברת ביטוח ישיר רכב מציעה פוליסה התפורה אישית למידותיו של הנהג על פי הנתונים שמסר. בין היתר הוא מקבל שירותי גרירה עם תוספת חמישה כוכבים – הגעה תוך שעה של איש חברת הגרירה למקום בזמן תאונה, ביטוח שמשות בלי השתתפות עצמית, רכב חלופי בזמן גניבה או אחרי תאונת טוטאל לוס, החלפת רכב חדש בישן, רדיו דיסק חלופי בזמן גניבה וכיסוי נהג צעיר. חושבים חל הכל בחברת ביטוח ישיר רכב.

ביטוח חובה לרכב : היתרונות של חברת ביטוח ישיר רכב
ביטוח חובה לרכב מכסה את כל נזקי הגוף הנגרמים עקב תאונת דרכים. הכיסוי הוא על נוסעי הרכב שלך וגם על נפגעים אחרים המעורבים בתאונה חלילה. נהיגה ללא ביטוח חובה לרכב אסורה בהחלט ולכן חברת ביטוח ישיר לרכב תדאג שתעודת החובה תגיע אליך לדואר כמה שיותר מהר. אתה משלם בשלושה דרכים קלות אפשריות: האחת היא כרטיס אשראי בטלפון. עם קבלת התשלום של המבוטח, נציג חברת ביטוח ישיר רכב שולח את צילום התעודה בפקס או במייל כך שעם רגע התשלום תוכל לעלות כבר על הכביש מבלי להמתין דקה אחת מיותרת. דרך נוספת היא העברת התעודה בדואר בתוך שעתיים וחוץ מזה תוכל לקבל את התעודה המקורית לא משולמת בדואר ואתה משלם בעצמך.
הקש על החמש ביטוח ישיר ואתה מסודר.